Darmowy wykrywacz treści AI

Na komercyjnym szkoleniu z AI, które w prezencie sam wykupiłem dla siebie usłyszałem o wykrywaniu treści AI. No i Wujek Google podesłał mi link do cuda o nazwie smoidin. Co to znaczy nie mam bladego pojęcia. Ale nie byłbym sobą, gdybym nie przetestował tego narzędzia. Zadałem ChatGPT bardzo proste ale i fundamentalne pytanie – co to jest miłość?

Miłość to głębokie uczucie, które może przyjmować wiele form i znaczeń, w zależności od kontekstu i relacji. Jest to jedno z najsilniejszych i najbardziej skomplikowanych uczuć, które może doświadczyć człowiek. Oto kilka perspektyw na temat miłości:

Miłość romantyczna: To intensywne uczucie przywiązania i namiętności do innej osoby, które często wiąże się z pragnieniem bliskości fizycznej i emocjonalnej. W tej formie miłość jest często związana z partnerstwem i romantycznymi relacjami, oparta na wzajemnym zaufaniu, wsparciu i trosce.

Miłość rodzicielska: To uczucie głębokiej troski, odpowiedzialności i poświęcenia, które rodzice odczuwają w stosunku do swoich dzieci. Miłość rodzicielska jest często bezwarunkowa i niezależna od zachowania dziecka, opiera się na instynktownym pragnieniu ochrony i wspierania.

Miłość platoniczna: Odnosi się do głębokiej przyjaźni i emocjonalnej bliskości, która nie ma charakteru romantycznego ani seksualnego. To więź, która opiera się na wspólnych wartościach, zainteresowaniach i wzajemnym szacunku.

Miłość do siebie (samomiłość): To uczucie akceptacji, szacunku i troski o samego siebie. Jest to fundament zdrowego poczucia własnej wartości i dobrostanu psychicznego, pozwalający na rozwijanie autentycznych relacji z innymi.

Miłość altruistyczna: To uczucie bezinteresownej troski o dobro innych ludzi, często nieznajomych. Może przejawiać się w działaniach na rzecz społeczeństwa, pomocy potrzebującym i angażowaniu się w działania charytatywne.

Miłość jest złożonym uczuciem, które potrafi zarówno dawać wielką radość, jak i przynosić ból. Jest siłą, która motywuje do działania, inspiruje do zmiany i daje sens życiu. W każdej ze swoich form miłość dąży do łączenia ludzi, tworzenia więzi i budowania zrozumienia.

Wyszło 100% prawdopodobieństwo, że to jest tekst wygenerowany przez AI. Ponieważ jestem z natury leniwy nie napisałem wypracowania o miłości, ale… sięgnąłem do cytatów z Papieża Jana Pawła II.

Człowiek nie może żyć bez miłości. Pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością.
Jesteśmy wezwani do budowania przyszłości opartej na miłości Boga i bliźniego. Do budowania cywilizacji miłości. Dzisiaj potrzeba światu i Polsce ludzi mocnych sercem, którzy w pokorze służą i miłują, błogosławią, a nie złorzeczą i błogosławieństwem ziemię zdobywają.
Przyszłości nie da się zbudować bez odniesienia do źródła wszelkiej miłości, jakim jest Bóg.
Nie pozwólcie sobie odebrać tego bogactwa! Nie wpisujcie w projekt Waszego życia treści zniekształconej, zubożałej i zafałszowanej: miłość „współweseli się z prawdą”.
Szukajcie tej prawdy tam, gdzie ona rzeczywiście się znajduje! Jeśli trzeba, bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł!
Nie lękajcie się Miłości, która stawia człowiekowi wymagania.

Wyszło 0% prawdopodobieństwa, że tekst jest autorstwa AI…